O nás

Jsme pár nadšenců, kteří se rozhodli založit první stánek s výrobou miniburgerů a vlastní výrobou domácích bulek na burgery.

Založení stánku bylo pro oba naším celoživotním snem. Dne 18.3.2019 jsme začali s jeho realizací a společnými silami jsme z obyčejné unimo buňky vytvořili během krátké doby designový stánek v retro-industriálním stylu, pojmenovaný miniburgers kiosk.

Cílem našeho ojedinělého projektu bylo přijít na trh s něčím, co nenajdete v blízkém okolí. Oproti klasickým burgerům se ty naše liší snadnou konzumací, klidně i za chůze. 🙂

Zakládáme si na kvalitních surovinách českého původu a snažíme se neustále držet vysoký standard rychlého občerstvení.

Na viděnou se těší Michal a Lenka.

Povídání pro ty, kteří si chtějí přečíst něco víc…

Rozhodnutí, že si uděláme stánek, padlo v prosinci 2018. Od začátku ledna 2019 již sbíráme 28 různých razítek, abychom na vlastní zahradě mohli stánek postavit. Často to byly hrozné nervy, aby nám úředníci plnili 30 denní lhůtu, kterou mají pro vyřízení. Pokud půjdete do stejného boje, nechte si na povolení cca 1 rok, nebude vás to stresovat.

V začátku jsme si nebyli jisti, jestli koupíme kontejner nebo Unimo buňku. Po pár konzultacích jdeme do Unimo buňky. V kontejneru se vám totiž může srážet v zimě voda na stěnách, pokud tedy nebudete uvažovat o koupi nového. Měli jsme štěstí na koupi dobré buňky. Tehdy totiž dopoledne projíždím inzeráty a odpoledne už se k nám řítí v akci kulový blesk přímo z Mladé Boleslavi. A tak jsme měli tu naši vysněnou boudičku doma. Prozatím musela přistát na zadní části zahrady, tak trochu na tajňačku, jelikož tehdy ještě nebyla vyřízena všechna povolení a vlastně ani připraveno místo, kde měla ta naše kráska stát. Tehdy to byl náš poslední klidný den. Neuvědomovali jsme si, co nás v následujících dnech čeká.

Tři měsíce, každý den po práci, jsme se těšili, jak budeme to naše dítě vylepšovat. Domů jsme se vraceli zničeni a za tmy. Časem jsme ráno vstávali s bolestmi celého těla.

Po třech měsících jsme sice byli vyčerpaní, ale neskutečně šťastní, že jsme to dokázali. Zbývalo už jen upravit pozemek, boudičku zabalit a poprosit šikovného pána, který má auto s rukou, aby přesunul krásku z místa A do místa B. Vše klaplo, díky šetrné přepravě se nic nerozbilo. A jsme v závěru. Po další dva měsíce jsme opět každý den makali na vnitřním prostoru. V červnu jsme se již těšili z hotové provozovny miniburgers – kiosk.

Ještě bych na závěr poděkovala:

– Rodičům za to, že nám poskytli pozemek, na který jsme mohli stánek umístit, velmi si toho vážíme.

– Míšovi, který zažil měsíce dřiny, které statečně doplňoval kreativními nápady. Museli jsme ustát nejednu nelehkou situaci. Stále nezapomínám děkovat tomu nahoře, že tě mám. Tím, že jsme oba blázínci, dokážeme se vyhecovat k jinak nereálným snům.

– Celé rodině, která nám byla oporou nejen v době radosti, ale i smutku a beznaději v boji s úřady.

– Zdeňkovi Hanákovi, který je dříč.

-Honzovi Červinkovi

-A v neposlední řadě dětem, Šárce, Tomovi a Jirkovi, že museli být v těchto měsících samostatné, pomáhali s natíráním a taháním latí z Bauhausu, pěkně pěšky, protože se nám rozbilo auto zrovna v době, kdyby se nám moc hodilo.

Chcete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na 737 825 811

nebo nám napište kliknutím na tlačítko.

KONTAKTUJTE NÁS …